Школа молодого вченого

Викладачі кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів Гоменюк О.Я., Виспінська Н.М., Ілащук Н.В., Марчук О.В., Незвеська А.М., Томусяк А.О., Тумак О.М. взяли участь в освітньо-науковому заході “Школа молодого вченого Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича”, метою якого було підвищення інтелектуального, освітньо-наукового та світоглядного рівнів молодих вчених нашого краю, що дозволить організувати власну наукову діяльність на високому якісному рівні для досягнення вагомих суспільно важливих наукових результатів, їх комерціалізації та буде сприяти подальшому розвитку молодіжної науки на Буковині та популяризації Університету як провідного наукового центру.

IMG_9514-minАсистент Тумак Оксана Михайлівна виступила з доповіддю “Що таке англійська мова за професійним спрямуванням” ,

IMG_9518-min

асистент Виспінська Наталія Михайлівна виступила з доповіддю “Критерії оцінювання знань з англійської мови”.