Методичний семінар Cambridge English

Викладачі кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів відвідали  методичний семінар Cambridge English
25 серпня у Червоній залі Чернівецького національного університету відбудувся методичний семінар Cambridge English для вчителів, в якому взяли участь викладачі  кафедри: Велущак Марина Ярославівна, Виспінська Наталія Михайлівна, Качинська Ірина Ігорівна, Колісніченко Тетяна Вікторівна, Незвеська Анна Миколаївна, Нікіточкіна Ірина Володимирівна.

IMG_1746-min

Організатори: Видавництво Кембриджського університету (Cambridge University Press), Екзаменаційний департамент Кембриджського університету (Cambridge English Language Assessment) та офіційний представник видавництва Кембриджського університету, компанія Лінгвіст, за співпраці з Чернівецьким національним університетом ім. Юрія Федьковича та Чернівецьким обласним комунальним інститутом післядипломної педагогічної освіти.