Створення екзаменаційного центру “telc”

У серпні 2019 року була підписана угода про співпрацю між Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича, кафедрою іноземних мов для гуманітарних факультетів (місто Чернівці, Україна) та «Мовним інститутом Софії. Акціонерне товариство» (місто Відень, Австрія), що передбачала створення екзаменаційного центру „telc“.

Упродовж 2 років у рамках угоди було зреалізовано низку завдань. Насамперед, за кошти «Мовного інституту Софії» були проведені ремонтні роботи в 39 аудиторії VI корпусу, здійснено сучасне меблювання аудиторій для проведення занять з іноземних мов. За кошт університету здійснено ремонт аудиторій 37 та 38 VI корпусу.

Важливим випробуванням стала перевірка незалежним експертом з екзаменаційного центру „telc“ (Франкфурт на Майні, Німеччина) придатності приміщень щодо майбутнього проведення сертифікованих іспитів з німецької та англійської мов від «telc» та їх відповідності усім вимогам, зазначеним у нормативно-правових документах Німеччини.

Справжнім викликом для 7 викладачів, а саме – завідувача кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів, д.пед.н., проф. Богдани ЛАБІНСЬКОЇ, к.філол.н., доц. Жанни ЧЕРСЬКОЇ, к.філол.н., в.о. доц. Тетяни КОРОПАТНІЦЬКОЇ, к.філол.н. Тетяни КОЛІСНИЧЕНКО, доктора філософії Наталі ВИСПІНСЬКОЇ, к.філол.н. Оксани МАРЧУК, директора приватної мовної школи «Language Street» Тетяни БЄЛЄНЬКОЇ став 8 годинний вишкіл, який завершився позитивним оцінюванням фахівців та отриманням міжнародних ліцензій на проведення й оцінювання іспитів з німецької та англійської мов. Слід зазначити, що команда з Чернівців була першою в Україні, яка пройшла таке екзаменаційне випробування в Німеччині та отримала глибокі знання й неоцінений обмін досвідом з екзаменаторами іноземних мов із різних країн.

Вся команда проекту щиро вдячна ректору Чернівецького національного університету  імені Юрія Федьковича професору Роману ПЕТРИШИНУ, директору “Мовного інституту Софії” Софії БЛУМГАРД, декану факультету іноземних мов, професору Ірині ОСОВСЬКІЙ за підтримку та довіру. Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *