ПЕРШЕ В УКРАЇНІ ОНЛАЙН-ТЕСТУВАННЯ ВІД TELC

З великою радістю повідомляємо, що організація TELC GmbH (Німеччина) дала згоду на відкриття першої можливості в Україні для проведення онлайн-тестування на рівень B1 і B2 – базовий та фахово орієнтований на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Сертифіковані викладачі кафедри мають право приймати онлайн-іспит у кооперації з «Мовним інститутом Софії» (Відень, Австрія).

Загалом всі етапи отримання такого дозволу – а це більш, ніж два роки клопіткої праці, факультет іноземних мов, зокрема кафедра іноземних мов для гуманітарних факультетів, пройшли успішно.

Нагадаємо, що сертифікат рівня B1 дозволяє вивчати висококваліфіковану професію у технічній галузі в європейських країнах, працювати у сфері обслуговування, стати слухачем підготовчих курсів у коледж чи університет, брати участь в міжнародних учнівських проектах в Україні та за кордоном.

Рівень В2 – необхідна передумова для проведення дослідницької діяльності в Україні, для участі в більшості міжнародних проектів викладачів, аспірантів та студентів, фахівців у сфері мистецтва, студентів медичних вузів та ін.

Фахівці з комп’ютерних технологій та економічної сфери, які володіють іноземною мовою рівня В2 і мають навички роботи в онлайн-режимі, користуються великим попитом на ринку праці у сучасних умовах глобалізації.

Тож запрошуємо зацікавлених до співпраці!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *