Перший вебінар з формування англомовної компетентності для богословів

У рамках співпраці кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів і кафедри філософії та культурології Чернівецького національного університет імені Юрія Федьковича, де у зв’язку з реорганізацією філософсько-теологічного факультету реалізовується освітня програма зі спеціальності 041 Богослов’я, заплановано низку навчально-практичних заходів. Прикметно, що проект виявився цікавим не лише для наших богословів. До нього вдалося залучити також здобувачів вищої богословської освіти Волинської православної богословської академії та Івано-Франківської академії Івана Золотоустого.

Вебінари проводить здобувачка ступеня доктора філософії за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки, аспірантка ЧНУ Жанна НИКІФОРЧУК.

На першій організаційно-настановчій зустрічі відбулося анонімне опитування для розуміння проблем і потреб майбутніх богословів щодо використання англійської мови у професійній діяльності та можливої кореляції роботи семінарів з метою підвищення їх праксеологічної ефективності.

Заплановані вебінари враховуватимуть результати опитування та будуть максимально інтегровані й відображені у змісті розробленої методики викладання англійської мови, головною метою якої є формування англомовної професійно орієнтованої компетентності майбутніх богословів.

Після успішного їх завершення всі учасники отримають відповідні сертифікати про підтвердження участі та здобутих знань.

Колектив кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів під керівництвом завідувачки кафедри професорки Богдани ЛАБІНСЬКОЇ висловлює щиро подяку отцю-доктору Миколі ШКРІБЛЯКУ за сприяння в реалізації проекту та організації заходу.

Окремо висловлюємо подяку ректорам Волинської православної богословської академії протоієрею Володимиру ВАКІНУ та Івано-Франківської академії Івана Золотоустого митрофорному протоієрею професору Олександру ЛЕВИЦЬКОМУ.

Особливо щиросердна подяка студентській братії всіх закладів, які знайшли час і бажання долучитися до вебінарів.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *