Міжнародний день іноземних мов

Вперше на факультеті іноземних мов відбувся виховний захід, присвячений Міжнародному дню іноземних мов, де взяли участь студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та Буковинського державного медичного університету.

Цікаве, невимушене спілкування під час зустрічі і концерту сприяло ознайомленню студентів як з особливостями іноземних мов, так і з колоритом та автентичністю культури, яку вони уособлюють.

Українські та іноземні студенти захоплено провели цей час, долучившись до заходу та представивши номери задля презентації особливих родзинок англійської, німецької, французької, румунської та групи індоєвропейських мов. Зачаровувало й декламування студентами-іноземцями віршів українських поетів, а також пісні в їхньому виконанні.

Захід започатковує кооперацію між двома закладами вищої освіти та кафедрами – кафедрою іноземних мов для гуманітарних факультетів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича і кафедрою іноземних мов Буковинського державного медичного університету.

Висловлюємо щиру подяку організаторам заходу – кандидату філологічних наук, доценту Собкову Юрію Вікторовичу та старшому викладачу Войткевич Ніні Іванівні за цікаві ідеї та натхнення для подальших спільних зустрічей між студентами і викладачами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *