Проект Erasmus+ LATILL

У рамках міжнародної конференції «Technological Ecosystems for Enhancing Multiculturality (TEEM)», яка відбулася 19-21 жовтня в місті Саламанка (Іспанія), була представлена відео-презентація проекту Erasmus+ LATILL (Level-Adequate Texts in Language Learning / Тексти за рівнями для вивчення мови), учасником якого є факультет іноземних мов Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. 

Завдання проекту – створення відкритих освітніх ресурсів, зокрема платформи для пошуку різножанрових текстів німецькою мовою різних рівнів складності (від А1 до С2) для розвитку компетентності в читанні на заняттях з німецької мови.

Після розробки платформи міжнародною командою фахівців вона стане істотною складовою підготовки та проведення занять викладачами факультету іноземних мов.  

Представники Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича – завідувач кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів професор Богдана ЛАБІНСЬКА і доцент Тетяна КОРОПАТНІЦЬКА в рамках проекту розробляють дидактичні матеріали для роботи з текстами, зокрема стратегії та критерії, рекомендації для розширення опцій платформи тощо. Результати цієї роботи в проекті LATILL вже були презентовані в Австрії та Німеччині.

З відео-презентацією проекту можна ознайомитися тут:
https://youtu.be/yCX6YcSTAcY

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *