Методичний семінар для викладачів ВНЗ ” MyEnglishLab: Enriching Learning, Informing Teaching”.

11 травня 2017 року викладачі кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів відвідали методичний семінар для викладачів ВНЗ ” MyEnglishLab: Enriching Learning, Informing Teaching“.

Семінар провів методист Міжнародного освітньо-методичного центру «PEARSON-DINTERNAL» Майкл Хадсон (Michael Hudson) (Велика Британія),

який розповів про можливості використання MyEnglishLab викладачами та студентами. Учасники семінару дізнались про особливості та переваги роботи у віртуальній лабораторії вивчення англійської мови, що об’єднує викладача та студента та значно розширює можливості традиційного навчання, вчить студентів працювати автономно, самостійно та об’єктивно оцінювати свою успішність.

У другій частині викладачам продемонстрували способи використання автентичних матеріалів ВВС на заняттях з англійської мови та вправи, завдання, ігри, які сприяють розвитку навичок аудіювання та тренують фонетичну і комунікативну компетентності студентів.