Наукове стажування в університеті Регенсбург (Німеччина)

Асистент кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів Коропатніцька Тетяна Петрівна у рамках програми сприяння мобільності Баварського центру ВНЗ для центральної, східної та південної Європи (BAYHOST) мала можливість в період з 23 по 28 жовтня 2017 року провести експериментальне дослідження категорії порівняння в університеті Регенсбург (Німеччина).

Метою наукового перебування було проведення асоціативного експерименту серед носіїв мови, поглиблення знань та умінь практичного використання корпусів німецької мови DeReCo (Cosma II), DWDS, робота в бібліотеці університету Регенсбург та зустріч з професором М. Турмаір, автором наукової роботи «Порівняння: дослідження форм і функцій порівняльних структур в німецькій мові». Результати дослідження будуть висвітлені в статті.