І етап Всеукраїнської студентської олімпіади на кращі знання з англійської мови

23 листопада 2017 року на базі кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів був традиційно проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади на кращі знання з англійської мови. Конкурсні завдання охоплювали основні види діяльності: мовлення, письмо, аудіювання.

В олімпіаді взяли участь 28 студентів (студент економічного, юридичного, філологічного та педагогічного факультетів).

Перше  місце виборола

Адамова Еліна  – студентка 1-го курсу економічного факультету, кафедри міжнародних економічних відносин (34 бали).

Друге місце розділили

Максимова Аліна– студентка 1-го курсу юридичного факульету (33,5 бали),

Іванюк Богдана – студент 2-го курсу юридичного факультету (33 бали).

Третє місце посіли:

Звізда Поліна – студент 2-го курсу філологічного факультету (32 бали),

Бойко Володимир – студент 1-го курсу юридичний факультет (30,5 бал),

та Бєльська Анна – студентка 1-го курсу економічного факультету (30 балів).

За результатами олімпіади  оргкомітет  рекомендує  Адамову Еліну  – студентку 1-го курсу економічного факультету до участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади на кращі знання з англійської мови.

Вітаємо переможців олімпіади!