Перший етап олімпіади з дисципліни «Німецька мова»

Результати олімпіади
Перший етап олімпіади з дисципліни «Німецька мова» відбувся 23 листопада між студентами  І-III курсів природничих та гуманітарних факультетів.

В олімпіаді на краще знання німецької мови взяли участь 19 студентів (8 студентів  кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів та 11 студентів – кафедри іноземних мов для природничих факультетів).

Конкурсні змагання охоплювали чотири види мовної діяльності:

·       Читання (перевірка розуміння основної інформації тексту без словника)

·       Твір (написання твору на обрану тему)

·       Аудіювання (виконання письмових вправ після прослуховування тексту з метою перевірки його розуміння)

·       Мовлення (перевірка  непідготовленого монологічного мовлення).

Переможцями першого етапу Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Німецька мова» стали:

Волошина Тетяна  – студентка 1-го курсу економічного факультету.

Клипак Мар’яна  – студентка 1-го курсу юридичного факультету.

Захарія Анастасія – студентка 4-го курсу факультету архітектури, будівництва та прикладного мистецтва.

ІІІ місце

Ремізов Павло – студент 2-го курсу факультету фізичної культури та здоров’я людини.

Кушнір Олександра – студентка 2-го курсу економічного факультету.

Гатеж Вадим – студент 2-го курсу юридичного факультету.

За результатами олімпіади  оргкомітет  рекомендує Волошину Тетяну, студентку 1-го курсу економічного факультету, для участі у Всеукраїнському турі олімпіади.