Проект «Англійська мова для університетів» від Британської Ради в Україні

З 13 по 19 липня 2017 року викладачі кафедри к. філол. н. Т.В. Колісниченко та асист. І.В. Нікіточкіна стали учасниками літньої школи з підвищення викладацької кваліфікації в рамках проекту «Англійська мова для університетів» від Британської Ради в Україні.
Викладачі успішно пройшли курси CiVELT: Essentials об’ємом 35 годин (Нікіточкіна І.В.) та CiVELT: Language of ESP об’ємом 42 години (Колісниченко Т.В.).
Робота велася за основним напрямком – Англійська мова для спеціальних цілей. Викладачі мали нагоду:
•       розповсюдити знання про нові підходи, методики та техніки викладання іноземної мови у вищих навчальних закладах,
•       розвинути та удосконалити власні викладацькі навички.

Мета проекту – зробити внесок у процес якісних змін щодо рівня володіння англійською мовою як викладачів, так і  студентів вищих навчальних закладів України, що дозволило б брати більш активну участь у заходах на міжнародному рівні.