Стажування в Goethe-Institut у м. Мюнхен (Німеччина)

Асистент кафедри іноземних мов для гуманітарних факультетів КоропатніцькаТетяна Петрівна з _13 серпня 2017 року по 26 серпня 2017 року проходила стажування в Goethe-Institut у м. Мюнхен (Німеччина) .

Метою стажування було отримати знання щодо: актуальних тенденцій в методиці/дидактиці; критерій професійно орієнтованого заняття німецької мови; матеріалів для професійної підготовки і професійної орієнтації; значення ключових компетенцій для влиття в професійну сферу. Поглибити та здобути уміння і навички: планувати та провести заняття німецької мови, яке спрямоване на професійну підготовку та професійну орієнтованість студентів; застосовувати на власному занятті матеріали Mobil mit Deutsch та Deutsch mit der Übungsfirma; підбирати актуальні теми, їх презентувати і визначати їхнє значення в навчальному процесі; інтегрувати кооперативні форми навчання; викликати зацікавленість у студентів до міжкультурних ситуацій; створювати власні дидактичні одиниці (навчальні плани).