Літня школа з наукового письма англійською мовою без кордонів

Викладачі кафедри к. філол. н., асист. Т.В. Колісниченко та асист. І.В. Нікіточкіна стали учасниками Літньої школи з наукового письма англійською мовою без кордонів, яка відбувалася 14–16 вересня 2017 року на базі рекреаційно-оздоровчого центру «Гарт» Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Організаторами заходу стали кафедра англійської філології СНУ, Київський національний лінгвістичний університет та Українська асоціація когнітивної лінгвістики і поетики (УАКЛІП).
Мета літньої школи полягала у прагненні навчитись писати свої наукові праці таким чином, щоб їх можна було опублікувати в академічних часописах, котрі індексуються в найпрестижніших базах даних: Scopus та Web of Science.
Заняття проводили: доктор філологічних наук, професор кафедри англійської філології Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та автор англо-українсько-російського словника-тезауруса наукових кліше Світлана Анатоліївна Жаботинська; доктор наук, професор Львівського національного університету імені Івана Франка, автор першого українського підручника з академічного письма англійською мовою “English Academic Writing for Students and Researchers”, директор Центру англомовної академічної комунікації Тетяна Вадимівна Яхонтова;  кандидат філологічних наук, доцент Національного університету «Києво-Могилянська академія», фахівець з проблем англомовної академічної риторики та письма Ярослава Романівна Федорів; доктор філології, професор Технологічного університету міста Ополє (Польща), член редколегїї європейського наукового часопису “International Journal of Social Science Studies” та багаторічний рецензент журналів мовознавчого спрямування всесвітньо відомого видавництва наукової літератури Mouton de Gruyter Малгожата Халадевіч-Гжеляк; старший консультант з питань вищої освіти британського Видавничого Дому Pearson (Велика Британія) Майкл Хадсон.