Міжнародна діяльність

Асистент кафедри

іноземних мов для гуманітарних факультетів КоропатніцькаТетяна Петрівна з _13 серпня 2017 року по 26 серпня 2017 року проходила стажування в Goethe-Institut у м. Мюнхен (Німеччина) .

Метою стажування було отримати знання щодо: актуальних тенд

енцій в методиці/дидактиці; критерій професійно орієнтованого заняття німецької мови; матеріалів для професійної підготовки і професійної орієнтації; значення ключових компетенцій для влиття в професійну сферу. Поглибити та здобути уміння і навички: планувати та провести заняття німецької мови, яке спрямоване на професійну підготовку та професійну орієнтованість студентів; застосовувати на власному занятті матеріали Mobil mit Deutsch та Deutsch mit der Übungsfirma; підбирати актуальні теми, їх презентувати і визначати їхнє значення в навчальному процесі; інтегрувати кооперативні форми навчання; викликати зацікавленість у студентів до міжкультурних ситуацій; створювати власні дидактичні одиниці (навчальні плани).

 

 

 

 

Кафедра реалізує міжнародну наукову
співпрацю з Британською Радою в Україні.

Рисунок1
Викладачі кафедри беруть участь у тренінгах Центру Gedankendach, які
проводять провідні європейські лінгводидакти.
Рисунок2
Завідувач кафедри Б.І. Лабінська брала участь у роботі літньої школи, яка відбувалася в рамках тристороннього партнерства університету Румунія-Німеччина-Україна з 21 по 30 вересня 2015р.
2956034У квітні-травні 2016 року професор Сільвія Бухен з Німеччини проводить «Комунікативний курс» для викладачів німецької мови. У програмі курсу — аналіз актуальних новин у сучасній німецькій пресі. Місце проведення  — кафедра іноземних мов для гуманітарних факультетів, 5 корпус, 148 аудиторія, час проведення — четвер, 10 год.

Comments are closed